Povídka - 8.Část!

22. července 2009 v 21:22 | ♥-ThE/LuFíí-♥
8.Část Povídky...

Neklikej hned na celý článek, jinak to nebude ono!
(Nad čím přemýšlíš?) Zeptal se mě Mike. (No ani nevím.) Řekla jsem a podívala se na ně. (Je to složitý. Nechce se mi to vysvětlovat.) Tommy se na mě podíval a zamračil se já se na něj podívala a usmála se a odmítavě zavrtěla hlavou a chtěla jsem mu dát gesto, že s ním to vůbec nesouvisí. Popravdě, souviselo.
Když jsem se pokoušela znovu vstát, už se mi hlava nemotala. (Super!) Řekla jsem a podívala se na kluky. Oni jen pokývli hlavou. (Skočím se vedle převlíct ať nemusíte cestovat.) Řekla jsem a pousmála se. Vytáhla z hromady nějaký oblečení a zašla do koupelny. Po pár minutách jsem byla venku a zeptala jsem se. (Kam dneska půjdeme?) Kluci se zamysleli. (No kam nás nohy zavedou.) Řekl Chris a všichni jsme se usmáli. (Asi tak.) Řekl Tommy. (Možná bychom se mohli podívat do parku?!) Navrhl Denny. (To je super nápad!) Usoudil Mike. (Máš kolo?) Zeptal se mě Denny. (No, včera jsem si nějaký koupila, protože jsem věděla že bez kola asi dlouho nevydržím.) Řekla jsem. (Super! Tak pojedeme na kolech.) Přikývla jsem a zavedla kluky na zahradu. (Myslíte že je dobrý?) Zeptala jsem se když jsem vyšla ze sklepa. (Jo, docela jo.) Usoudil Chris. (Tak to jsem ráda že nemám nějakýho šmejda.) Řekla jsem a kluci se začali smát. ( Co je?) Zeptala jsem se. (No jednou tady byla taková holka která měla fakt šmejda a vždycky jezdila a to kolo jí vrzalo a divím se že se nerozpadlo.) Řel a zase se začali smát, tentokrát i se mnou.
Když jsme všichni byli připravení k odjezdu, Všimla jsem si že na zemi leží nějaký papírek. (Co to je?) Zeptala jsem se. (Jo to je poukázka na koncert co tu bude.) Řekl Mike. (Jakej koncert?) Zeptala jsem se. (No bude vystupovat Katarina Hacken, dělá to pro děti. (Aha.) Řekla jsem a nasedla na kolo. Škoda že to není taková Ashley Tisdale a nebo Miley Cyrus. To by bylo něco!Ale to je jedno.
Všichni jsme vyrazili. Projížděli jsme jednou ulicí a mě se málem vyrazil dech! Uviděla jsem Vanessu Hudgens a šla si něco koupit. (Promiňtě kluci, ale tohle prostě musím.) Řekla jsem u vyjela jsem k Vanesse. (Ahoj prosímtě dala by si autogram?) Řekla jsem. Vanessa souhlasila a já jsem jí dala lihovku. (A kam?) Zeptala se. (Nevím, třeba na kolo.) Řekla jsem v rychlosti. Vann se mi začala podepisovat na kolo. (Tak vše?) Zeptala se. (Můžu se s tebou vyfotit?) Řekla jsem. Tak jsme se vyfotili, myslím že jsme udělali celej shoot. Kluci jen čekali a o něčem sebavili. (tAK JSEM TU.) Řekla jsem. (No to jsem zvědavej co budeš dělat až potkáš ještě víc takovejch.) Řekl Chris a nasedl. (Tak jedem.) Řekla jsem a usmála. Ještě víc takovejch, jsem v sedmým nebi!
Dojeli jsme do parku, samozřejmě že tam byly ty nány, jak jim říkali kluci. (Tak a jsme tu a někdo nám to tu kazí!) Řekl Tommy. (Tvoje bejvalka co?) Řekl Denny a já se zamračila. Bejvalka? (A která to je zeptala jsem se Tommyho.) Ten jen sklopil oči, jako by se za to co jsem teĎ uslyšela styděl. (Tamhleta!) Ukázal Mike na Brunetu se sukní nad kolena a uplým tričkem na ramínka. Je mi tak podobná! (No musím uznat Ash, že je ti dost podobná!) Řekl Chris. (Ale jen vzhledově, pohavově je to úplná fiflena!) Řekl Tommy a otočil se ke mě s úsměvem. (To ty ne.) Kluci se na něj podívali. (No co, není to pravda?) Řekl a kluci přikývli a já si oddechla a usmála se na něj, on na mě taky a pak jsme se tak nějak rozchodili po parku. Najednou jsem byla sama tak jsem se snažila najít kluky. Pak jsem ale uviděla něco, co mi dočista vtrhlo slzy do očí! Tommy a ta nána, tam u stromu a líbají se. Otočila se a utíkala jsem pryč. Pryč daleko od těch hnusných stromů, hnusným kluků a hnusné nány! Nasedla na kolo a jela pryč. Pryč ode všech. Pryč z tohohle světa, pryč, pryč.. prostě PRYČ! (Klikni na celý článek)...


Ten obrázek je schovanej protože kdybyste si ho všichni prohlídli hned tak by vám to došlo hned.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Millie BreakMyHeart//AffiDýLko,KteRé Tě MocMoc LowUje =**/// Millie BreakMyHeart//AffiDýLko,KteRé Tě MocMoc LowUje =**/// | Web | 22. července 2009 v 21:26 | Reagovat

Jééééééj Suprově zlatí. to se nám to zamotalooooo.. hezkýýýýýýýýýýýý xDA ten obrázek krása toto . jej jej jej . nechci se pořád opakovat no ale prostě je to nádhera  a už jsem na tom závislá jáj xD. Seš prostě talent :)

2 Millie BreakMyHeart//AffiDýLko,KteRé Tě MocMoc LowUje =**/// Millie BreakMyHeart//AffiDýLko,KteRé Tě MocMoc LowUje =**/// | Web | 22. července 2009 v 21:34 | Reagovat

JO určo jo ale spíš mě zajímá jak to pak vysvětlí ten Tommy :D ptž přece jí říkall v minulém díle nvm v jakém že.. sou si souzeni nebo jak to tam bylo nvm :D hhh xD ale prost ězajímá mě no jak to vysvětlí. a dobře si udělala neboj . :D

3 Lady.K. Lady.K. | Web | 22. července 2009 v 21:36 | Reagovat

Achojky!!Jak se máš?? Jdu pokecat!!já se mám dcl dobře!!přijela sem z tábora tak je všechno OK.!!zASE BUDU PŘIDÁVAT na blog ale ted nemám tolik času je venku hezky tak chodim ven.Ale možno každý den tě navštívim  pokud mi do toho nic nevlezeze nezapomenu tě navštívit každý den ju!LOfinkuju Tě mocinky!!Lady.K. :-D  ;-)

4 M!SS KiTTy_SBé M!SS KiTTy_SBé | Web | 23. července 2009 v 9:49 | Reagovat

skwelé... už sa teším napokračovanie!!!

5 Nightlyy-aff čo ťa miluje Nightlyy-aff čo ťa miluje | Web | 23. července 2009 v 12:33 | Reagovat

Oooo,to je kráásne... fakt teším sa na ďalší diel!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama