Povídka - 3.Část!

19. července 2009 v 22:11 | ♥-ThE/LuFíí-♥ |  Otherss
3. Část Povídky...

(A jéje, asi jsem se ztratila, ne asi ale stoprocentně!) Řekla jsem a jen tak tak jsem se nesnažila rozbrečet. (Vydám se poprvý ven a už se ztratím, jsem vážně nemožná!) Řekla jsem a sedla si na obrubník a pozorovala dvě starý babky, jak se baví. Musela jsem se pousmát při představě, že zase něco klepou. Ale do smíchu mi nebylo. (Kluci tam cosi chvíli kecali, byli docela daleko a já nevěděla o čem kecaj. (Hele Ash.) Řekl Chris. (Jak ten tvůj barák vypadal?) Zeptal se mě. (No velkej, příjezdová brána obrovská, na zahtradě fontána a obrovský dveře a barák byl taky obrovskej a byl pěkně udržovanej...) Nestihla jsem to doříct. ( A nejmenuje se náhodou tvůj táta pan Backeds?) Chvíli jsem přemýšlela. (No jo. Vy ho znáte?) Kluci se na mě podívali. (Ash, tak toho tvýho tátu tady znaj asi všichni!) Vypleštila jsem na ně oči. (Ja-jakto?) Tommy mi hned odpověděl. ( No protože má nejvíc prachů z téhle celé čtvrti!) Chvilku jsem přemýšlela a pak mi to docvaklo. (Takže víte kde bydlí-m?) Tommy mi podal ruku aby mi pomohl vstát. (Jasně že víme, a minula si to jen o jednu ulici, je to o ulici dál.) Štěstím se mi snad podloila kolena. (To jsem ráda. Ani nevíte co bych dělala, kdyby...) Kluci se na sebe podívali a dořekli to za mě. (.. kdybysme tady nebyli.) Podívala jsem se na ně. (Jo tak nějak.) Usmála jsem se a utřela si slzu, která mi mezitím utekla.
Hodinu po tom už jsem seděla v pokoji u počítače a byla na netě. Projížděla stránky a byla na icq, ale byla to nuda. Na icq nebyl nikdo a na netě nebylo už vůbec nic. (Ash, zlatíčko, pojď za mnou dolů na chvíli!) Uslyšela jsem tátův hlas. Odsunula jsem se a vyšla ke dveřím, které jsem otevřela a hned vyběhla na chodbu. Seběhla schody a utíkala chodbou do obývacího pokoje. (Ano tati? Co potřebuješ?) Zeptala jsem se. (Zítra se jedu podívat do centra města, tak jsem si řekl, jestli by se ti nelíbilo jet se mnou). Řekl a já se nenamáhala s odpovědí. (Wow, no to by bylo přímo skvělý! Na to jsem se celou dobu těšila až prošmejdím všechny obchody a hlavně snad potkám nějakou celebritu.) Vydechla jsem a táta se usmál. (Takže dohodnuto, doufám že budeš zítra odpoledne v jednu nachystaná vyjet a budu za tebe platit já, můžeš si koupit co budeš chtít.) Řekl s úsměvem. (Jasně tati.) Možná se mi tu přeci jenom bude líbit. Táta boháč, super kluci a super zábava!
Když jsem se podívala na mobil bylo už půl jedný, tak jsem si řekla že půjdu na kutě. (Dobrou tatíí!!) Zařvala jsem na celej barák, že mě museli slyšet snad až venku. (Dobrou Ash.) Odpověděl mi zespoda táta a já se oblékla do pyžama a utíkala ještě do koupely, tam jsem si dala sprchu a
vyčistila zuby. Pak jsem odeběhhla do pokoje vypla počítač a šla spát.
(Pomoc kde to jsem? Kde to JSEM?) Podívala jsem se do černočerné tmy. (Ach Ash, jak dlouho jsem na tebe čekal. Ani nevíš jak dlouho jsem na tebe ČEKAL!) Nevěříčně jsem se podívala a spatřila to co jsem snad nikdy nevidla. Byla to Tommova tvář, ale místo krásných čokoladových očí je měl krvavě rudé a mě je zahalené kovovou maskou! (Divíš se co? Tos nečekala! A teď si tě vychutnám!) Řekl a mě z očí vyhrkly slzy. (NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!!!)zařvala jsem.
Najednou jsem se probudila a rozsvítila lampičku nad postelí. Co to mělo znamenat? Co to bylo za sen? Snad to nic neznamená a najednou jsem si vybavila tu tvář ze snu a řekla jsem si. (Snad to nic neznamená!)















Pokračování příště....
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nightlyy-tvoje SB-lááf you Nightlyy-tvoje SB-lááf you | Web | 19. července 2009 v 22:20 | Reagovat

tyyyjo,je to perfektné,proste dokonalosť!teším sa na ďalšiu časť!

2 Millie BreakMyHeart(affíidÝlkO) Millie BreakMyHeart(affíidÝlkO) | Web | 19. července 2009 v 22:24 | Reagovat

KočeNo Moe LuXusné toe!!!!! KrásNý..moc se ti to povedlo :) už se těším na dalši část :)

3 M!SS KiTTy_SBé M!SS KiTTy_SBé | Web | 20. července 2009 v 8:55 | Reagovat

skvelý diel...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama