Povídka - 2.Část!

18. července 2009 v 22:22 | ♥-ThE/LuFíí-♥ |  Otherss
2. Část Povídky

Vyběhla jse ze svého pokoje. (Tati jdu ven a nečekej mě brzo!) Řekla jsem ve spěchu a ani nevnímala tátovu odpověd, bylo to něco, jo dávej na sebe pozor? Ne vrať se brzo? To je jedno. Hlavně mě zajímá ten kluk! Vyšla jsem na ulici a uslyšela jsem klučičí hlasy asi za rohem nevím, tak jsem si řekla že kolem nich projdu a jestli o mě budou mít zájem talk něco prohodí. Protože jsem jela do New Yorku, tak jsem si nabalila ty nejvíc trendy hadříky a myslím že mi to sluší. Tak by neměl bejt problém. Ještě jsem se upravila a vyrazila rázným krokem vpřed.
(Hej znáte ji někdo?) Ozvalo se od nich. (Já ne a ty?) Uslyšela jsem a sama pro sebe jsem usmála, zabralo to. (Hej kotě, poď sem ne? Na pokec!) Slyšela jsem za sebou a tak jsem se otočila. Usmála se jak nejlíp jsem to uměla a rázně vykročila k nim. (A o čem chcete kecat?) Zeptala jsem se. (No hlavně nám řekni kde bydlíš.) Řekl jeden z nich a když jsem jim řekla že v Evropě všichni se tak trochu zamračili. (Co je, vadí?) Řekla jsem. (Ne vůbec.) Řekl kluk, kterej zrovna vyšel odněkud, asi se byl projít nebo nevím, ale hned jsem ho poznala, byl to on. Ty jeho čokoládové oči! Jo. Ale proč vlastně nad ním tak přemýšlím? (Tak to se mi ulevilo, měla jsem trochu strach, že mě tady nikdo nebude brát.) Vypadlo ze mě. (Takovou kočku a nebrát? Dá se to vůbec?) Řekl jeden z nich a já ucítila že mi to zalichotilo, ale přecijenom jsem byla zklamaná že jsem to neuslyšela od toho .. jak se vlstně jmenuje? (A jak se jmenujete?) Zeptala jsem se. (Já jsem Mike) Řekl vysoký, docela ophledný blonďák. (Já Chris) Řekl Takovej trochu tlustší taky blonďák. (Já jsem Tommy) Ozval se ten božskej kluk. (No a já jsem Denny) Ozval se nějakej melíroven černovlasej kluk. (A jak se jmenuješ ty?) Zeptal se Tommy. (Já jsem Ashley. Ale říkejte mi Ash, jestli se teda nevidíme naposledy.) Usmála jsem se. (Proč bychom se viděli naposled? Teď už patříš k nám.) Tyhle slova mě zahřáli u srdce. Patříš k nám. Bohužel, jen na prázdniny. Najednou začal drnčet telefon. (No kdo volá?) Zeptala jsem se. Ach jo to je táta a chce abych šla domů. (No nic kluci, musím jít, ještě ai nejsem pořádně zabydlená, chcete ukázat kde teď přebývám?) Zeptala jsem se. (Jasně! Zejtra se pro tebe stavíme!) Šli jsme pomalu cestou domů. (Tady to mělo být? Kde to je?) Řekla jsem. (No jo Angličanka v Americe. (Nebo že by to bylo tady!) Tam to taky nebylo. Ztratila jsem se. Pomoc.

Pokračování příště...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Millie BreakMyHeart(affíidÝlkO) Millie BreakMyHeart(affíidÝlkO) | Web | 19. července 2009 v 0:27 | Reagovat

Omg zlato no dalšíííííííí díly jako to je luxusní. ne luxusní je slabý slovo mě strašně zajímá pokračovaní honem piššššxD JE to úža

2 ♥-ThE/LuFíí-♥ // WebMiSs // ♥-ThE/LuFíí-♥ // WebMiSs // | 19. července 2009 v 10:18 | Reagovat

Jsem ráda že se líbí

3 M!SS KiTTy_SBé M!SS KiTTy_SBé | Web | 19. července 2009 v 13:15 | Reagovat

chúďa :D ešte sastrápni

4 Nightlyy-tvoje SB-lááf you Nightlyy-tvoje SB-lááf you | Web | 19. července 2009 v 21:28 | Reagovat

huups...tak to sa strápnila pred tými chlapcami,ale je to perfektné! davaj ďalšiu časť :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama